Belediyespor ödüle doymuyor

KALEM Farkıyla...

Belediyespor ödüle doymuyor

Belediyespor ödüle doymuyor

Çanakkale İl Temsilciliği tarafından Amatör Spor Haftası Satranç Turnuvası düzenlendi. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı turnuvada, 6 kupadan 5’ini Çanakkale Belediyespor oyuncuları kazandı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ÖSEM Tesisleri’nde gerçekleşen turnuva 3 farklı kategoride düzenlendi. Çanakkale Belediyespor Satranç Takımı’ndan birçok sporcu turnuvaya katılım gösterdi.
Turnuvada A kategorisinde ilk 3’ü alan Belediyespor oyuncularından, Kadir Kerem Çınar birinci, Alp Arslan ikinci, Fehmi Oğuz Özkeroğlu üçüncü oldu. B kategorisinde ise Mert Eren Çetin birincilik kupasını alırken, Emir Akan üçüncülük kupasını kazandı. Her iki kategoride dördüncü ve beşinci olan sporculara madalya verildi ve B kategorisinde Çanakkale Belediyespor oyuncusu Tunahan Öztürk dördüncülük madalyasını almaya kazandı. C kategorisinde ise geçen hafta kendi yaş grubunda üçüncü olan Saygın Tunç bu turnuvada da kategori üçüncüsü olarak bir kez daha madalya almaya hak kazandı. Ayrıca Çanakkale Belediyespor Satranç Takımında yer alan görme engelli sporcu İbrahim Çetin de turnuvada başarıyla mücadele ederek herkese güzel bir örnek oldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST