Belediyespor’dan 3 Kupa 5 Madalya

KALEM Farkıyla...

Belediyespor’dan 3 Kupa 5 Madalya

Belediyespor’dan 3 Kupa 5 Madalya

Geçtiğimiz hafta sonu Satranç Federasyonu Çanakkale İl Temsilciliği tarafından ÇOMÜ ÖSEM tesislerinde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Kupası, Açık ve 7-8 yaş olmak üzere 2 farklı kategoride düzenlendi.

Turnuva 5 tur üzerinden oynandı. İlk 5 derecelere ve bayanlarda ilk 3 ‘e madalya olan turnuva çetin mücadelelere sahne oldu. Kıran kırana maçların ardından açık kategoride Çanakkale Belediyespor sporcuları Alguhan Kurular 2’incilik ve Salih Oğulcan Çınar 3’üncülük kupasını alırken, yine aynı kategoride Zeynep Özkan Bayanlar 2’incisi oldu. 7-8 kategorisinde ise, Belediyespor C Takım sporcularından İpek Birce Arslan 3’üncülük kupasını ve Bayanlar 1’inciliğini elde etti. Yine Belediyespor C Takım sporcularından Ela Özen ise 4’üncülük madalyasını ve Bayanlar 2.lik madalyasını kazandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST