“Ben işimin başındayım”

KALEM Farkıyla...

“Ben işimin başındayım”

“Ben işimin başındayım”

Çanakale’nin binlerce konut üreten müteahhidi Mustafa Bayar (Kale Bayar) inşaat sektörüyle ilgili yerli yersiz dedikoduların herkesi üzdüğünü söyledi.

Çok hassas bir dönemden geçtiğimize işaret eden Kale Bayar İnşaatın patronu Mustafa Bayar, yerli yersiz dedikodularla iş insanlarının bazı kesimlerce bilerek ve isteyerek yıpratılmaya çalışıldığını söyledi.
Gerek kendisiyle gerekse diğer firmalarla ilgili yapılan dedikoduların herkesi rahatsız ettiğini söyleyen Bayar “Ben buradayım. İşimin başındayım ve canla başla çalışıyorum, kazancımı da çalışanlarımızla paylaşıyorum. Büyük işler yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Yaptığımız her işten yüzümüzün akıyla çıktık, üretmeye devam ettik, bundan sonra devam edeceğiz” dedi.Fiyatları olduğundan yüksek göstermeden de ev sahibi olunabileceğini gösterdiklerini dile getiren Mustafa Bayar, sektörle ilgili dedikodu yapılmasının herkesi üzdüğünü belirterek “Kimse kusura bakmasın ama hayatlarında hiçbir şey üretmemiş insanların oturduğu yerden dedikodu yapmasına çok içerliyorum. Bu hassas dönemde daha dikkatli olmak zorundayız” diye konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST