Beyaz Eşyacılar Toplandı

KALEM Farkıyla...

Beyaz Eşyacılar Toplandı

Beyaz Eşyacılar Toplandı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın dayanıklı tüketim malları, yazılım, iklimlendirme ve beyaz eşya servisi sektöründe faaliyet gösteren 13 no’lu Meslek Grubu temsilcileri, bir araya geldi.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, 13 no’lu Meslek Komite Başkanı Mehmet Uz, Meclis Üyesi ve Komite temsilcisi Ahmet Çiçek, Komite Üyesi Mustafa Acar, sektör temsilcileri, Ergün Canöz ve Çiçek Canöz, Kriptodor Bilişim ve Ticaret A.Ş. -Tolga Yılmaz, Nara Eğitim teknolojileri A.Ş.-Ömer Yavuz, Nomad Yazılım Danışmanlık ve Ticaret Anonim Şirketi- Ramazan Yılmaz ve Tayfun Taşbilek ile Komite temsilcisi Engin Erdoğan’ın hazır bulunduğu toplantıda güncel sektör sorunları ve çözüm önerileri gündeme getirilerek, Komite olarak yapılabilecek çalışmalar görüşüldü.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST