Beyaz’ın anısına

KALEM Farkıyla...

Beyaz’ın anısına

Beyaz’ın anısına

Çocukluk Bizde Kalsın Derneği’nin gönüllüleri geçtiğimiz gün yine anlamlı bir iş çıkarttılar. Dernek Başkanı Sema Güzey Kandemir’in evlatları gibi baktığı köpekleri Beyaz’ın beşinci ölüm yıldönümü vesilesiyle derneğin gönüllü öğretmenleri anlamlı bir hareket yaparak beyazlar içerisinde derneğe geldiler ve Beyaz’ın anısını yaşattılar. Bu hareket karşısında oldukça duygulanan Sema hanım, “bizi çok ama çok duygulandırdınız. Sizlerle o kadar gurur duyuyorum ki… Derneğimize bir bakın, kendini bütün kalbiyle ortaya koymamış bir tek kişi bile yok. Beyaz’ımızın anısına, güneş yelkenlerim benim.” dedi. Duygulanmamak elde değil doğrusu. Dernek gönüllülerini kutluyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST