Biga Kale’den küçük dostlara büyük destek

KALEM Farkıyla...

Biga Kale’den küçük dostlara büyük destek

Biga Kale’den küçük dostlara büyük destek

Çanakkale Belediyesinin sokak hayvanlarına yönelik yaptığı çalışmalar kapsamında yapılan kulübelere bir destek de Biga Kale Turizm’den geldi.

Biga Kale Turizm Çanakkale Dörtyol Merkez Ofisi yanında bulunan kedi barınağına çalışanlar, şirket yetkilileri ve mahalle sakinlerince el uzatıldı. Bakım onarım kapsamında iyileştirme yapılan kulübeye mama desteği sağlayan Biga Kale Turizm ayrıca sokak hayvanlarının veterinerde tedavi edilmesine yönelik olarak önemli bir sosyal sorumluluğu da yerine getiriyor. Biga Kale Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İlker Macun; “Yalnızca yolcularımıza karşı değil küçük dostlarımıza karşı da sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Hatta belinden rahatsız olduğu anlaşılan bir küçük dostumuzun geçtiğimiz günlerde veterinerde tedavisini gerçekleştirerek eski sağlığına kavuşmasını sağladık” şeklinde konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST