Biga TSO heyetinden Vali Aktaş’a ziyaret

KALEM Farkıyla...

Biga TSO heyetinden Vali Aktaş’a ziyaret

Biga TSO heyetinden Vali Aktaş’a ziyaret

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Meclis Başkan Yardımcısı Jale Kırbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin, Yönetim Kurulu üyeleri Hakan Akın, Cüneyt Oflaz ve Tevfik Başarır ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu, Çanakkale Valiliğine yeni atanan İlhami Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Vali İlhami Aktaş, Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve yönetim kurulu üyeleriyle bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyarette; Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve yönetim kurulu üyeleri Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın yürütmekte olduğu çalışmalar hakkında Vali İlhami Aktaş’a bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Aktaş, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST