Biga’da Kemal Kılıçdaroğlu pankartına saldırı

KALEM Farkıyla...

Biga’da Kemal Kılıçdaroğlu pankartına saldırı

Biga’da Kemal Kılıçdaroğlu pankartına saldırı

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Biga’nın Hamdibey Mahallesi TOKİ’lerde bulunan bilbord’ta ki pankartı kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce tahrip edildi.

Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu’nun fotoğraflarının bulunduğu pankartlara 3’üncü kez saldırı düzenlendi.
Biga’nın Hamdibey Mahallesi TOKİ’lerde CHP pankartının üçüncü defa zarar verilmesi tepkilere neden olurken, saldırıyı yapanların kim veya kimler olduğu henüz tespit edilmedi.
CHP Biga İlçe Başkanı Cemal Mantar yaptığı açıklamada, “Şikayette bulunmayacağız. Böylesi bir saldırıyı düzenleyip Biga’da huzurlu bir şekilde gerçekleşen seçim sürecine zarar vermek isteyenleri kınıyoruz. Toplumu siyaset üzerinden ayrıştırmak kimseye yarar sağlamaz. Umarız böylesi gereksiz ve ayrıştırıcı bir seçim sürecini bir daha bu toplum yaşamaz” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST