Biga’da öğrencilere iş kulübü eğitimi anlatıldı

KALEM Farkıyla...

Biga’da öğrencilere  iş kulübü eğitimi anlatıldı

Biga’da öğrencilere iş kulübü eğitimi anlatıldı

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İş Kulübü tarafından Çanakkale merkez ve ilçelerinde tüm üniversite öğrencilerine yönelik devam eden eğitimlere katılımı arttırmak adına Çanakkale İŞKUR İş Kulübü Lideri Salih Ersoy Biga’da ziyaretlerde bulundu.
İŞKUR faaliyetleri kapsamında Kendini Tanıma, Beden Dili, CV Hazırlama, Mülakat Teknikleri gibi başlıklarda verilen İş Kulübü Eğitimleri için tanıtım faaliyetleri kapsamında İş Kulübü Lideri Salih Ersoy ÇOMÜ BİGA Prof. Dr. Ramazan Aydın Yerleşkesi Uygulamalı Bilimler Fakültesinde Finans ve Bankacılık Topluluğu yönetimi ile bir araya geldi. Topluluk üyeleri ile önümüzdeki günlerde gerçekleşecek eğitim ve organizasyonlara dair planlamalar yapıldı. Ayrıca Biga Gençlik Merkezi ziyaret edilerek Gençlik Merkezi tarafından düzenlenecek ve İŞKUR tarafından verilecek eğitimlere dair görüşmeler yapıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST