“Biga’mızın sorunlarını istişareyle çözüyoruz”

KALEM Farkıyla...

“Biga’mızın sorunlarını istişareyle çözüyoruz”

“Biga’mızın sorunlarını istişareyle çözüyoruz”

Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Cumhuriyet Mahallesi’nde güne başlayıp esnaf ve vatandaşlarla kahvaltı yaptı. Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı duyurusunda “Kıymetli hemşehrilerim; Yarın sabah saat 09:00’da Çiçeklidede Meydanımızdaki Gençlik Kıraathanesi’nde kahvaltıdayız. Çaylar simitler bizden, bekleriz” ifadelerine yer vererek davette bulundu. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı İsmail Göven, Biga Belediye Başkan Yardımcıları Nazım Hikmet Keskiner ve Sıtkı Keçeci ile birim müdürlerinin eşlik ettiği kahvaltı programında vatandaşlarla ve bölgedeki esnafla bir araya gelen Başkan Erdoğan, talep ve önerileri dinleyerek hem Biga Belediyesi’nin proje ve çalışmalarını anlattı hem de fikir alışverişinde bulundu.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST