Bilardonun ustaları Çanakkale’de kapışacak

KALEM Farkıyla...

Bilardonun ustaları Çanakkale’de kapışacak

Bilardonun ustaları Çanakkale’de kapışacak

Çanakkale Lodos Bilardo Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Barış Kupası’nda, Türkiye’nin en iyi 3 bant ustaları hünerlerini sergileyecek.

Bu sene 13-16 Haziran tarihleri arasında ikincisi düzenlenecek olan Çanakkale Barış Kupası’nda Türkiye’nin en iyi 3 bant bilardo ustaları kupayı elde etmek için mücadele edecek. Tüm illerden katılımın açık olduğu turnuva Çanakkale Lodos Bilardo Spor Salonunda düzenlenecek. Maçlar, yarı finale kadar 50 ıstaka 35 sayı, yarı final maçları ve final maçı ıstaka sınırı olmaksızın 40 sayı üzerinden oynanacak. Turnuvada giyilecek kıyafetler ilk tur serbest, sonraki turlarda Türkiye Bilardo Federasyonu (TBF) kıyafet yönetmeliğine uygun olacak. Maçlarda ıstaka hakkı olacak, beraberlik durumunda maç sonucu penaltılarla belirlenecek. Barış Kupası’nda ilk tur kura çekimi olacak diğer turlar ortalama ile belirlenecek.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST