Bir ayda 205 TL fark “Yakında maaşı benzinlikte bırakacağız!”

KALEM Farkıyla...

Bir ayda 205 TL fark “Yakında maaşı benzinlikte bırakacağız!”

Bir ayda 205 TL fark “Yakında maaşı benzinlikte bırakacağız!”

Kısa zaman önce aracına yüklediği motorinin 730 TL’lik fişini sosyal medyada paylaşarak isyan eden Çanakkaleli bir vatandaş, gelen yeni zamlardan sonra pahalılığın geldiği son noktayı yeni bir fişle ortaya koydu. Yusuf Sonkurt isimli vatandaş, geçtiğimiz gün uğradığı benzinlikte, aradan henüz bir ay dahi geçmemesine rağmen aynı motorine 935 TL ödediğini ifade ederek “Yakında maaşı benzinlikte bırakacağız” dedi.

Çanakkaleli vatandaşlardan Yusuf Sonkurt, kısa zaman önce aracına yüklenen motorinin 730 TL’lik fişini sosyal medya paylaşmış “Benzinlikte arabaları karıştırdılar sandım. Tankere alıyoruz sanki! Bu ne böyle yazık, çok yazık…” ifadelerini kullanmıştı.
Sonkurt, geçtiğimiz gün ise aynı motorine 935 TL ödediğini gösteren bir fiş paylaştı Aradan bir ay bile geçmemesine rağmen iki fiş arasında 205 TL gibi bir fark olduğu görülürken Sonkurt, yaşanan bu zam yağmuruyla ilgili “Bir ay bile geçmedi be kardeşim… Bu gidiş iyi değil, yakında maaşı benzinlikte bırakacağız” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST