“Bir Damla Otizm”

KALEM Farkıyla...

“Bir Damla Otizm”

“Bir Damla Otizm”

Bir Damla Otizm Spor Kulübü Derneği, 18 Mart Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi BESYO ile birlikte yürüttüğü ‘Özel Bireylerde Hareket Eğitimi’ dersinin son gününde piknikte yaptı.
Bir Damla Otizm Spor Kulübü Derneği tarafından yapılan ilgili açıklamada şöyle dendi: “BESYO’lu gençlerimizle özel bireylerimiz oyunlar oynayarak hoş vakit geçirdiler. Aileler olarak bir arada hoş sohbet keyifli anları anılarımıza ekledik. Başta Spor bilimleri Fakültesi Sadettin Ekinci hocamız ve öğrenci kardeşlerimize bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz. Bir Damla Otizm Spor Kulübü Derneği olarak bu birliktelikten dolayı ailelerimize Özel bireylerimize ve her daim yanımızda bulunulan hocamıza hocalarımıza teşekkür ederiz… Bir sezonun daha sonu… Uzun soluklu çok sezonlu dönemlere inşallah…”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST