Bir günde iki üzen ölüm

KALEM Farkıyla...

Bir günde iki üzen ölüm

Bir günde iki üzen ölüm

Kepez’in sevilen isimlerinden Muharrem Uslu hayatını kaybetti. Cenaze töreni bugün öğle namazına müteakip Kepez’de gerçekleştirilecek. Öte yandan ölümler hakkında üzüntüsünü dile getiren yazarlarımızdan Gökhan Bayram; “Komşum, sohbet ettiğim güzel canım, hayat dolu esnafımız Muharrem Uslu’yu onceki gece evinde kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Ruhu şad, mekânı cennet olsun. Tüm sevenlerine başsağlığı dilerim. Yol arkadaşım ve kardeşim Merve Nedirli Nurdogan’in hayattaki eşsiz varlığı babası da dün ahirete intikal etti. Allah rahmet eylesin. Allah dayanma gücü versin. Her iki canımız için dualarımız” ifadelerine yer verdi. Bizler de Kalem gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST