Bir günlüğüne rektör oldu

KALEM Farkıyla...

Bir günlüğüne rektör oldu

ÇABAÇAM tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat’a makamında ziyaret gerçekleştirildi. ÇABAÇAM tarafından ziyaretle ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı; “Ziyaretimizi çocuklarımız, ailelerimiz ve eğitmenlerimizle birlikte gerçekleştirdik. Çocuklarımız ile birlikte günün anlamına uygun şarkımızı söyledik. Ardından çocuklarımızın hazırladığı ‘Üniversitemizin Öğretmeni Sizce Kim Olabilir? Ona Ne Söylemek İstersin?’ çizim portfolyo hediyelerini ve ardından çiçeğimizi Sayın Rektörümüze takdim ettik. Rektörümüzün bir oylama yaparak ‘Bugün koltuğumuzu bir miniğimize bırakalım ve onu Rektör yapalım’ fikri üzerine bir oylama yapıldı ve Rektörümüz seçimle çocuklarımızdan birisine koltuğunu devretti.” Etkinlik sonunda rektör olan minik ÇABAÇAM’lı, Rektör Murat’la objektiflere böyle poz verdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST