“Birbirinden ayırmadan hizmet götürme anlayışı devam edecek”

KALEM Farkıyla...

“Birbirinden ayırmadan hizmet  götürme anlayışı devam edecek”

“Birbirinden ayırmadan hizmet götürme anlayışı devam edecek”

AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Terzialan-Çan arasında tamamlanan yol çalışmaları ile ilgili konuşarak, “Köylerimizi, beldelerimizi ve ilçelerimizi birbirinden ayırmadan hizmet götürme anlayışıyla çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.


AK Parti Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Terzialan- Çan arasında tamamlanan yol çalışmaları ile ilgili konuştu. Vatandaşlar için önemli bir ihtiyaç olduğunu belirten Turan şu ifadeleri kullandı, “Uzun süredir çözülmeyi bekleyen bir konuydu. Hızlı bir şekilde yapımı tamamlanan asfalt yol toplam 6,5 km. Yolumuzun 4 km’sinde kısmi genişletme çalışmaları yapılarak genişlik 6 metreden 15 metreye çıkarıldı. 2,5 km kısmında ise sıcak asfalt yapımı, kanalizasyon bakımı, şebeke su hatları gibi alt yapı işleri de yapıldı. Yolun genişletilmesi; kaza oranlarının azalmasına vesile olacak, daha kolay ve hızlı bir ulaşım sağlayacak. Bu anlamda beldemiz için oldukça önemli ve yapılması gereken bir çalışmaydı, hayırlı olsun. Köylerimizi, beldelerimizi ve ilçelerimizi birbirinden ayırmadan hizmet götürme anlayışıyla çalışmalarımız devam edecek. Belediye Başkanımıza ve emeği geçenlere hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST