Bisiklet Platformu’ndan Kemerdere etkinliği

KALEM Farkıyla...

Bisiklet Platformu’ndan Kemerdere etkinliği

Bisiklet Platformu’ndan Kemerdere etkinliği

Çanakkale Bisiklet Platformu gönüllüleri dur durak bilmeden etkinliklerine devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu ana destekçisi Mandarin GYG A.Ş sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik Çanakkale’den yola çıkan 45 bisikletli toplam 60 bisikletseverin katılımıyla gerçekleşti. Yaklaşık 75 km yol yapan bisikletliler Kemerdere’de mola verdiler. Mola esnasında kimi bisikletsever buz gibi suya girerek yorgunluk attı, kimisi etrafı gezdi. Hep birlikte mangal keyfi de yapan bisikletseverler etraftaki çöpleri de toplayarak örnek bir davranış sergiledi. Dönüş yoluna geçtikleri esnada Dümrek köyünde düğünü olan damat bisikletseverleri düğün yemeğine davet edince severek katılım gösterdiler. Gelin ve damatla toplu fotoğraf için bir araya geldikleri esnada ortaya oldukça renkli görüntüler çıktı. Bu güzel etkinliği gerçekleştirdikleri için Çanakkale Bisiklet Platformu’na teşekkür eden gönüllüler, aynı zamanda kendilerine yiyecek, içecek ve minibüs desteği de sağlayarak Kemerdere turunu gerçekleştirmelerine yardımcı olduğu için Mandaringyo’ya teşekkür ederek kente geri döndüler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST