Böyle kına görülmedi

KALEM Farkıyla...

Böyle kına görülmedi

Böyle kına görülmedi

Kentin başarılı mimarlarından Duygu Satan geçtiğimiz aylarda gönlünü kaptırdığı sevgilisi Necati Öznarçiçeği ile otantik bir nişan töreniyle yüzüklerini takmışlardı. Geçtiğimiz günlerde yine daha önce sık görülmemiş bir kına gecesi etkinliği düzenledi. Duygu hanım özel davetlilerine boğaza karşı yine otantik bir ortamda davetlilerini ağırladı. Dansçılar eşliğinde davetlilerin arasına katılan duygu hanım dansçılarla birlikte özel de bir dans gösterisi yaptı. Kına gecesine asıl damga vuran ise gelinin damadın elini kaptığı gibi ona da kına yakmasıydı. Çiftin düğün töreni ise hafta sonu Tusan Otel’de gerçekleşecek. Genç çifte ömür boyu mutluluk dileklerimizi iletiyor, oldukça eğlenceli anların yaşandığı kına gecesinden objektiflere yansıyan bazı kareleri paylaşıyoruz.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST