Bozcaada’ya gittiler

KALEM Farkıyla...

Bozcaada’ya gittiler

Bozcaada’ya gittiler

Şehrin tanınan isimlerinden Adnan İlter geçtiğimiz gün Muhtar Mehmet Uysal ile birlikte Bozcaada’ya gitti. Keyifli geçen sohbetin ardından bu kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Adnan Bey, “Mehmet Uysal muhtarımız ile birlikte, Bozcaada tarihinin, hikayeleri nesilden nesile aktarılan ismi Madam Kalyopi’nin Rum Mahallesindeki evini, tarihi dokusunu bozmadan restore etmelerinin ardından, Kalyopi Otel markası ile ada turizmine katkılarını sürdüren Akarsu ailesinden Seher Akarsu, nam-ı diğer Seher ablayı ziyaret ettik. Adamızın misafirleri bundan böyle, Seher ablanın güler yüzü ve nefis reçelleri ile tatillerinin keyfini Akarsu ailesinin yeni açtıkları Mon Petit otelde de çıkartacaklar. Seher Akarsu Hanım’a bugünkü nazik daveti için tekrar çok teşekkür ediyor ve artarak sürecek, sağlıklı, mutlu başarılar diliyorum.”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST