“Bu cesareti nereden alıyorsun?”

KALEM Farkıyla...

“Bu cesareti nereden alıyorsun?”

“Bu cesareti nereden alıyorsun?”

Çanakkaleli iş insanı Mustafa Bal, elektrik fiyatlarına gelen zamların Aralık ayında uygulanmaya başlanmasına isyan ederek, bu cesareti nereden aldıklarını sordu.
Çanakkaleli iş insanı Mustafa Bal, elektriğe gelen zamların Aralık ayında uygulanmaya başlamasına adeta isyan etti. Sosyal medyada yaptığı paylaşımda Bal, “Maliyetler artmıştır. Artan maliyetlere göre 1 Ocak 2022’den itibaren geçerli olmak üzere elektrik fiyatına %127 zam da yapabilirsin. Tamam hepsine kabul. İtirazımız yok. Fakat kardeşim bu yaptığın zammı korkmadan ve hiç kimseyi umursamadan ve kanunları bir yerine takmadan nasıl olur da Aralık fiyatlarına uygularsın? Bu cesareti nereden alıyorsun?” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST