Bu düğün çok konuşulacak!

KALEM Farkıyla...

Bu düğün çok konuşulacak!

Bir dönem AK Parti İl Başkan yardımcılığı da yapan, özel bir şirkette çalışan Adem Yılmaz, özel bir hastanede görevli Ceylan Gündoğan ile hayatını birleştirdi.

Çiftin, Balıkçı 286’da gerçekleştirilen düğün töreni, siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi. Çiftin resmi nikahını, Çanakkale’de bir ilk olarak İl Müftüsü Arif Gökçe kıyarken şahitliklerini, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan’ın danışmanı Yavuzhan Ahıskalı, AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok ve Aksaray İş-Kur İl Müdürü Mahmut Akkuş yaptı. Düğünde, Erzurum Halk Oyunları Ekibi bir gösteri sundu. Halay başını Yavuzhan Ahıskalı çekti. Ahıskalı’nın halk oyuncularla performansı davetlilerden ayakta alkış aldı. Oldukça renkli geçen düğün töreni görülmeye değerdi. Biz de Kalem Ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluk dileklerimizi iletiyor, düğünden en güzel kareleri paylaşıyoruz.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST