“Bu kadar korkmanıza gerek yok”

KALEM Farkıyla...

“Bu kadar korkmanıza gerek yok”

“Bu kadar korkmanıza gerek yok”

DEVA Partisi İl Başkanı Berkan Karaca Ezine’de DEVA Partisi üyesi olduğu iddia edilen kişilerin AK Parti’ye geçtiği haberleri ile ilgili açıklamalarda bulunarak, “Bizden çekindiğinizi biliyoruz. Bu kadar korkmanıza gerek yok” ifadelerini kullandı.

DEVA Partisi İl Başkanı Berkan Karaca DEVA Partisi üyesi olduğu iddia edilerek AK Parti’ye geçtiği açıklanan olay üzerine açıklamalarda bulundu. Karaca şunları söyledi, “Bugün kamuoyunda Ezine ilçemizdeki bazı partililerimizin AKP’ye geçtiğine dair haberlere gülerek şahit olduk. Bırakın partimizde yöneticiliği, üyeliği bile bulunmayan kişiyi partinize geçmiş gibi haber yaptırmak içinde bulunduğunuz acziyeti açıkça ortaya koyuyor. Bizden çekindiğinizi biliyoruz. Bu kadar korkmanıza gerek yok, ancak ne yaparsanız yapın nafile… İlk seçimde bizler onurlu, hiçbir çıkar gözetmeden var gücüyle mücadele eden yol arkadaşlarımızla sizlere gereken cevabı sandıkta vereceğiz”

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST