“Bu kasabada devlet yok mu?”

KALEM Farkıyla...

“Bu kasabada devlet yok mu?”

“Bu kasabada devlet yok mu?”

İl Genel Meclisi’nin eski başkanı Sadık Göğüsgeren, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Bayramiç’te egzozu açık motosikletlilere tepki gösterdi. Göğüsgeren, “Yüzlerce egzozu açık motosiklet kasabada huzur bırakmıyor. Düşüyor yaralanıyor ya da Allah korusun ölüyor gençler. Bunların önlemini almak bu kadar mı zor? Bu kasabada devlet mi yok?” ifadelerini kullandı.

İl Genel Meclisi’nin eski başkanı Sadık Göğüsgeren, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Öncelikle herkese iyi bayramlar diliyorum. Ancak bu gece balkonda oturup şöyle bir kafa dinlemek istemiştim. Bütün Bayramiçli yurttaşlarımız gibi en doğal hakkımız sanırım. Fakat ne mümkün. Yüzlerce egzozu açık motosiklet kasabada huzur bırakmıyor. Düşüyor yaralanıyor ya da Allah korusun ölüyor gençler yine üzüntüsünü biz çekiyoruz. Allah aşkına bu kasabada bunların önlemini almak bu kadar mı zor? Bu kasabada devlet mi yok? Kaymakam mı yok, emniyet mi yok ya da bu çocukların ana babaları mi yok? İş yapacak bir kaymakam gelse sahip çıkacak mı yok? Son dört yılını kaymakamsız geçiren bir divane kasabayız. İşi siyasete dökmek derdinde değilim. Ama beceriksizlik üst noktada…”
Öte yandan Sadık Göğüsgeren’in bu paylaşımı arkadaşları tarafından da çok sayıda yorum aldı. İşte onlardan bazıları:

 

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST