Bu yüzden kokuyormuşuz!

KALEM Farkıyla...

Bu yüzden kokuyormuşuz!

Bu yüzden kokuyormuşuz!

Çanakkale Belediyesi, kanalizasyon sisteminden çıkan inanılmaz görüntüleri paylaşmaya devam ediyor.

Son görüntüler arasında yer alan çuval, herkesi şaşkına çevirdi. Kanalizasyon sisteminin bu tip malzemeler yüzünden tıkandığını söyleyen Çanakkale Belediyesi, vatandaşlara daha duyarlı olalım çağrısında bulunarak; “Kanalizasyon sisteminden çuval çıkması sizce normal mi?
Şehrin çeşitli bölgelerindeki hatlardan, kanallardan, pompalardan çıkan çuval ve benzeri malzemeler görülüyor. Kanalizasyona atılmaması gereken bu tip malzemeler fotoğraflarda da görüldüğü üzere atık su nakil hattına ve kamu malına zarar vererek, iletimi sekteye uğratmaktadır. Kentlilerimizden gelen koku şikâyetlerinin büyük bölümünü oluşturan ana sebepler, kanallarda tıkanıklık yaratan bu tip malzemelerdir. Lütfen daha duyarlı olalım…” dedi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST