Büfeler açılmadan önce dezenfekte edildi

KALEM Farkıyla...

Büfeler açılmadan önce dezenfekte edildi

Büfeler açılmadan önce dezenfekte edildi

GESTAŞ salgın nedeni ile kapatılan gemilerdeki büfelerin yeniden açılacağını ve bu kapsamda dezenfekte işlemlerinin yapıldığını açıkladı.

GESTAŞ koronavirüs salgını nedeni ile gemi içindeki büfelerin dezenfekte işlemlerinin yapıldığını ve yeniden hizmete gireceğini açıkladı. Yapılan açıklamada, “Koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında 28 Mart tarihinde kapatılan gemi içi büfelerimiz, kısa süre içerisinde yeniden hizmete açılıyor. Kontrollü sosyal hayat sürecine girdiğimiz bu yeni dönemde, büfelerimiz yeniden hizmet vermeye hazırlanırken bu süreç öncesinde temizlik ve dezenfekte çalışmaları gerçekleştirildi. Büfe çevresine sosyal mesafe uygulamaları yapılırken, yolcu salonu içerisinde büfe çevresine el dezenfektanları yerleştirildi” ifadeleri kullanıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST