”Bugün artık 17 yaşındasın”

KALEM Farkıyla...

”Bugün artık 17 yaşındasın”

”Bugün artık 17 yaşındasın”

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun oğlu Doruk İskenderoğlu yeni yaşına bastı. Oğlu için duygusal bir mesaj paylaşan İskenderoğlu; ”Canım oğlum,yeni yaşının ilk günü bugün.Dünya olarak zor bir süreçten geçerken sana yeni yaşında sağlık,huzur,mutluluk,başarılı günlerde sevdiklerinle olmanı diliyorum.Bugün artık 17 yaşındasın.Ne zaman büyüdü bu çocuk demek her annenin içinden geçirdiği ilk söz.Sanırım benim gibi çalışan anneler bunu biraz daha fazla söylüyor .Şükür ki sağlık ve huzurla bu yaşlarını birlikte yaşadık.Rabbim hep sağlığın,iyiliklerinle,başarılarınla ve beyefendiliğinle anılmayı nasip etsin sana.Seni çok seviyorum tektanem.İyi ki doğmuşsun ve iyi ki benim oğlumsun.Ben şanslıyım bu doğumgününde yanındaydım.Ama bugün ülkemizde salgından birçok canı kurtarmak için çocuğundan ayrı birçok çalışan anne için Meclis çalışmamız haricinde #Evdekal “maya devam ediyoruz.Nice yaşlara oğlum,bizimle ve dostlarımızla sağlık ve huzur içinde” dedi.

Bizler de Doruk’un doğum gününü kutlar nice mutlu ve sağlıklı yıllar geçirmesini temenni ederiz…

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST