Bugün fırtınaya dikkat!

KALEM Farkıyla...

Bugün fırtınaya dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 2. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Çanakkale’de bugün gün boyu fırtına bekleniyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre; rüzgarın bölge genelinde (İzmir, Aydın, Manisa, Çanakkale ve Balıkesir) bugün (Cuma) sabah saatlerinden itibaren güney yönlerden kuvvetli rüzgar ve fırtına (40-70 km/sa), şeklinde esmesi beklendiğinden meydana gelebilecek ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar, baca gazı zehirlenmesi gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması duyurusunda bulunuldu. Fırtına akşam saat 23.00’a kadar etkili olacak.

SEFERLER İPTAL EDİLDİ
Öte yandan GESTAŞ, kent genelinde etkili olan fırtına nedeniyle bazı seferlerin iptal edildiğini duyurdu. GESTAŞ’tan yapılan açıklamada; ”29.11.2019 Cuma (Bu gün) Bozcaada’dan saat 10:00, Geyikli’den saat 11:00 seferimiz hava muhalefeti nedeniyle iptal edilmiştir” denildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST