Bülent Beyin hikayesi geliyor

KALEM Farkıyla...

Bülent Beyin hikayesi geliyor

Bülent Beyin hikayesi geliyor

Oyuncu ve Tiyatrocu Bülent Emrah Parlak’ın başrolünde oynadığı Bülent Beyin hikayesi oyunu 23 Haziran’da Çanakkale Belediyesi Kültür Merkezi Salonuna geliyor. Biletleri satışa sunulan etkinliğin saati 20.30 olarak açıklandı.
Bülent Beyin hikayesi oyununun konusu şöyle, ‘’Beyninizi nasıl bilirdiniz? Karışık? Buruşuk? Mucizevi? Yetersiz?… Beyniniz sizi yönetirken içerde neler oluyor dersiniz? Üzüldüğünüzde, sevindiğinizde, kızdığınızda, aşık olduğunuzda, depresyona girdiğinizde; beyniniz ne gibi mücadeleler veriyor? Beyin organlarla nasıl bir iletişim kuruyor? İnsan beyni de insan olsaydı ne olurdu?… Bütün bu soruların cevabını, Bülent Bey’in kadrolu Beyin’i veriyor. Bülent Bey hayatına devam ederken, Bülent Bey’i yöneten Beyin dile geliyor, insanın kaderi baştan yazılıyor’’

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST