“Bülent Öz’ü şikayet etmedim”

KALEM Farkıyla...

“Bülent Öz’ü şikayet etmedim”

“Bülent Öz’ü şikayet etmedim”

Eski CHP Çan İlçe Başkanı Avukat Ümran Aydın Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’ü CİMER’e şikayet ettiği iddiasıyla gündeme gelmişti. Aydın yaptığı açıklamada Bülent Öz’ü şikayet etmesinin söz konusu bile olmadığını, yaptığı şikayetin eski belediye çalışanlarından Güven Kılıç olduğunu söyledi.

Eski CHP Çan İlçe Başkanı, Avukat Ümran Aydın CİMER’e Çan Belediye Başkanı Bülent Öz’ü şikayet etmediğini, CİMER’den gelen cevapların ekran görüntüsünden açıkladı. Aydın yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanımız Bülent Öz’ün şikayet edilmesi söz konusu değil. Yaptığım şikayet Güven Kılıç hakkındaydı. Güven Kılıç, Abdurrahman Kuzu’nun baş adamıydı kapalı pazar yeri yolsuzluğu da dahil. Mülkiye müfettiş raporu ile de tespit altına alındı. Bu başvuru en çok Bülent Öz’ün bu adam yüzünden kötü işlere bulaşmasını engellemiştir. Kendisi de bir kaç ay sonra aldı görevden zaten” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST