Bütçe aktarıldı ama duraklar hala aynı

KALEM Farkıyla...

Bütçe aktarıldı ama duraklar hala aynı

Bütçe aktarıldı ama duraklar hala aynı


Lapseki CHP İl Genel Meclis Üyesi Ali Özkan Aldemir; Taştepe, Dereköy ve Alpagut köy duraklarının bekleme duraklarının bütçe aktarılmasına rağmen yapılmadığını belirterek, “İl Genel Meclisinden sekiz adet durak parası çıktığı halde sırf CHP önergesi ile gerçekleşti diye ödenek ilçemize aktarılmamıştır” dedi.

Lapseki CHP İl Genel Meclis Üyesi Ali Özkan Aldemir; Taştepe, Dereköy ve Alpagut köy duraklarını geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından paylaştı. Kırık dökük ve pas tutmuş duraklara Aldemir, “Taştepe, Dereköy, Alpagut ilçemizin gerek tarım nüfusu gerek işgücü çalışan insanları kış aylarında kullanmaları için reva, görülen bekleme durakları. İl Genel Meclisinden sekiz adet durak parası çıktığı halde sırf CHP önergesi ile gerçekleşti diye ödenek ilçemize aktarılmamıştır. Yeni bütçe döneminde paranın geri gitmemesi için bir an önce ihaleye çıkmalıdır” ifadelerini kullandı.

Simge Özden

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST