BUTUR Bursa turizm fuarında Çanakkale tanıtımı

KALEM Farkıyla...

BUTUR Bursa turizm fuarında Çanakkale tanıtımı

BUTUR Bursa turizm fuarında Çanakkale tanıtımı

ÇATOD olarak 2. Bursa Turizm Fuarı BUTUR’da Çanakkale tanıtımı gerçekleşti. Fuara ÇATOD Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı. Bu kareleri sosyal medya hesabından paylaşan ÇATOD Başkanı Armağan Aydeğer şu açıklamalarda bulundu, “ÇATOD olarak hazırladığımız Çanakkale standının yanı sıra üyemiz Kolin Hotel özel bir stand ile hazır bulundu. Üyesi olduğumuz Güney Marmara Turistik Otelciler Birliği’nin katkılarıyla düzenlenen BUTUR’da Güney Marmara Turistik Otelciler Derneği – GÜMTOB Başkanı Haluk Beceren ile bölgesel işbirliği için görüşmelerde bulunduk. ETS Tur ile Çanakkale’nin Eylül- Ekim aylarında sonbaharda özel tanıtımı için antlaşma gerçekleştirdik. ETS TUR Yurtiçi Turlar Müdürü Bora Genç ve Marmara Bölge Sorumlusu Kerem Meto ile Çanakkale’ye özel olarak Eylül – Ekim aylarında ETS dijital mecralarında özel içerikler üretilmesine , ETS sosyal medya sayfalarında Çanakkale öncelikli tanıtımlar yapılması, ETS müşterilerine Çanakkale ile ilgili tanıtıcı e posta bülteni gönderimi konularında mutabık kalındı. Tanıtımlar yakın zamanda başlıyor”

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST