Ç-17 Grubu yine yollarda…

KALEM Farkıyla...

Ç-17 Grubu yine yollarda…

Ç-17 Grubu yine yollarda…

Ç-17 Troya Doğa ve Yürüyüş Sporları Grubu geçtiğimiz hafta Çırpılar Köyü’ne yürüyüş gerçekleştirdi. Burada kahvaltılarını yapan ekip, ardından Kazdağları Üççat mevkiisinden Suçıktı ve Gobaklı’ya gitti. Bol bol kantoron toplayan ekip üyeleri birbirinden güzel fotoğraflar çekmeyi ihmal etmedi. Grubun lideri Zeki Keçeci yürüyüş sonrası yaptığı açıklamada, “Bu etkinlikte bize destek veren Nazmi arkadaşımıza, Halil kardeşime, Şoförümüz Faik Bey’e değerli eşi Fikriye Hanım’a, Çırpılarda çok temiz bir ortamda kahve çalıştıran bize hizmet kardeşlerimize ve siz değerli katılımcı dost doğa severlere çok teşekkürlerimi sunarım .Yeni etkinliklerde görüşmek üzere saygılarımla” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST