ÇABAÇAM’ı ziyaret ettiler

KALEM Farkıyla...

ÇABAÇAM’ı ziyaret ettiler

ÇABAÇAM’ı ziyaret ettiler

Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz ve Şube Müdür Hasan Ergüveni ÇABAÇAM’ı ziyaret etti. Ziyaretin ardından ÇABAÇAM tarafından yapılan açıklamada “Bugün Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ferhat Yılmaz ve Şube Müdürümüz Hasan Ergüven okulumuzda bizleri ziyarete geldiler. Değerli hocalarımız fikir alışverişinde bulunarak ortak ne gibi çalışmalar yapılabileceği ve nasıl projeler geliştirilip uygulanabileceği konusunda sohbet ettiler. Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ferhat Yılmaz ve Şube Müdürümüz Sayın Hasan Ergüven’e ziyaretleri için çok teşekkür ederiz. Güzel çalışmalarla en kısa zamanda tekrar bir araya gelmek dileğimizle…” ifadeleri kullanıldı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST