ÇABİP 2’inci yaşını kutladı

KALEM Farkıyla...

ÇABİP 2’inci yaşını kutladı

ÇABİP 2’inci yaşını kutladı

Çanakkale Bisiklet Platformu geçtiğimiz gün B Plus isimli mekanda 2’inci yılını kutladı. Platform üyelerinin katılımı ile gerçekleşen kutlama üyeler gönüllerince eğlendi. Birlik beraberlik gecesinde iki yılda yapılan faaliyetler hakkında bir sunum da gerçekleştirildi. Yapılan faaliyetlerinden bazıları ise şöyle sıralandı; 17 Ekim 2016 kuruluş tarihimizden itibaren 48 farklı rotada toplamda 1176 kişinin katılımı ile perşembe akşam turu, 36 farklı rotada toplamda 677 kişinin katılımı ile pazar turu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, 30 Ağustos Zafer Turu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 337 kişi, 7 farklı noktada gerçekleştirdiğimiz kamplar ile 152 kişi, 9 farklı farkındalık turu ile 300 kişinin katılımı ile çalışmalarımızı gerçekleştirdik. ÇABİP’ten Doğancan Çetin ise yaptığı açıklamada, “Hep birlikte gece gündüz durmadan, ilkelerimiz doğrultusunda, aile olgusuyla, birlikteliğin, paylaşmanın olduğu, Çanakkale’ye bisiklet kültürünü aşılayan Çanakkale Bisiklet Platformumuz ÇABİP 2 yaşında” dedi. Bizler de ÇABİP’e nice yıllar diliyoruz.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST