ÇABİP, “Temennimiz bu sürecin bir an önce son bulması” (videolu haber)

KALEM Farkıyla...

ÇABİP, “Temennimiz bu sürecin bir an önce son bulması” (videolu haber)

ÇABİP, “Temennimiz bu sürecin bir an önce son bulması” (videolu haber)

Çanakkale Bisiklet Platformu 4’üncü yaşını sosyal medyadan yaptığı açıklama ile kutluyor.

ÇABİP açıklamasında koronavirüs sürecinin kendilerini nasıl etkilediğini anlatarak “Bizler bu süreçte fiziki olarak birbirimizden ayrı olsak da, kalben hep bir aradaydık. Temennimiz bu sürecin bir an önce son bularak daha fazla etkinlik ve projelerimizle sizlerle birlikte olmak ve biz bunu heyecanla bekliyoruz, çünkü biz sizleri çok özledik” ifadelerini kullandı.
Çanakkale Bisiklet Platformu (ÇABİP) 4’üncü yıl dönümünü sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile kutladı. Yapılan açıklamada şu ifadeleri kullanıldı, “17 Ekim 2016 tarihinden beri yüzlerce tur düzenlemiş, yüz binlerce km yol yapmış, 7’den 77’e herkese fırsatlar yaratmış, farkındalık ve sosyal sorumluluk projelerine imza atmış Çanakkale’nin en hareketli Sivil Toplum Kuruluşu Çanakkale Bisiklet Platformu 4 yaşında.Bildiğiniz üzere dünyayı kasıp kavuran COVİD-19 Pandemi sürecinden kaynaklı olarak ailemizin her üyesinin sağlığını ve onlarında ailelerini düşünerek bu yıl herhangi bir tur, etkinlik ya da buluşma düzenlemedik. Bu süreçte hem sizleri yalnız bırakmamak, hem de özlemimizi bir nebze olsun azaltmak amacıyla ÇABİP TV kapsamında Rüzgâra Karşı Sohbetler ve Sele Üstü Sohbetler programlarımız ile sizlerle buluşmaya, sizleri yayınlarımıza konuk etmeye çalıştık. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramımızı kutlamak amacıyla gönüllümüz Begüm Akgül tarafından hazırlanan eğlenceli şarkılarla canlı yayınımızı gerçekleştirdik. Pandemi sürecinde eskiyi hatırlamak, geleceğe daha umutlu bakmak amacıyla eğlenceli bir o kadar da tatlı rekabet içinde olacağınız ÇABİP Fotoğraf Yarışması’nı düzenledik. Sosyal medya hesaplarımızdan keyifli vakit geçirmeniz amacıyla okuyabileceğiniz kitap ve izleyebileceğiniz film ve belgesel önerilerinde bulunduk. Bizler bu süreçte fiziki olarak birbirimizden ayrı olsak da, kalben hep bir aradaydık. Temennimiz bu sürecin bir an önce son bularak daha fazla etkinlik ve projelerimizle sizlerle birlikte olmak ve biz bunu heyecanla bekliyoruz

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST