Çadır oraya kuruluyor (Videolu Haber)

KALEM Farkıyla...

Çadır oraya kuruluyor (Videolu Haber)

Geçtiğimiz gün, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Çanakkale İl Müdürlüğü tarafından İskele Meydanı’nda kurulmak istenen 9 metrelik tanıtım platformuna Çanakkale Belediyesi izin vermemişti.

Meydandaki dubaları sökerek platform malzemelerini iskeleye sokan tırı, zabıta ekipleri durdurmuş ve ardından belediye yetkilileri ile iletişim başkanlığı arasında tartışma yaşanmıştı.
Vali Orhan tavlı ile görüşüldükten 9 metre uzunluğunda 875 metrekarelik Dijital Gösterim Merkezi’nin başka bir yere kurulması kararlaştırılmıştı.
Bu sabah Hamidiye Tabyası’nda Dijital gösterim merkezi platformunun kurulması için çalışmalar başladı. Platform ve çadırların birkaç gün içinde kurulması planlanıyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST