Çal Köyü’ne Halı Saha

KALEM Farkıyla...

Çal Köyü’ne Halı Saha

Çal Köyü’ne Halı Saha

Yenice’ye bağlı Çal Köyü’ndeki halı sahanın açılışı gerçekleşti.

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ve İl Özel İdaresinin destekleriyle yapılan halı sahanın 22 Ağustos Perşembe günü düzenlenen programla açılışı gerçekleşti. Açılış, Ak Parti Grup Başkanvekili-Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Yenice Kaymakamı Ahmet Başer, Vali Yardımcısı-İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürümüz Sedat Bektaş, protokol üyeleri, sporcular ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile gerçekleşti. Açılışta konuşan Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan; “Her alanda şampiyonlarımız var. Eğer bu yatırımlar olmasa, teşvikler olmasa bunlar olur mu? İmkan olursa bizim gençlerimiz bu imkanı en iyi şekilde değerlendirir. O yüzden biz de imkanlar üretmeye ve şehrimize katkı sağlamaya çalışacağız” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST