Can Dostları Yarışıyor…

KALEM Farkıyla...

Can Dostları Yarışıyor…

Can Dostları Yarışıyor…

Çanakkale Belediyesi can dostları için güzellik yarışması düzenliyor.

Sokak hayvanlarını sahiplendirmek amacı ile Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen olan Köpek Güzellik Yarışması, 4 Ekim 2018 Hayvanları Koruma Gününde saat 14.00’te Halk Bahçesi’nde gerçekleştirilecek.Köpeği ile birlikte yarışmaya katılmak isteyen kentliler 1 Ekim 2018 tarihine kadar 444 17 17 nolu telefon numarasından Veterinerlik İşleri Müdürlüğüne başvuruda bulunabilir. Belediyeden konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Köpek güzellik yarışmasına kayıt için gerekli şartlar, hayvan sahibinin kimliği, köpeğin karnesi ve aşılarının tam olması, köpeğin uysal ve sakin karakterde olması, köpeğin varsa özel yeteneğinin bildirilmesi, yarışmaya katılacak olan köpek sahiplerinin 1 Ekim 2018 salı gününe kadar veteriner işleri müdürlüğüne köpeğini kaydettirmesi lazım” denildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST