Can Gox 6.45 Kaybedenler Kulübü’nü salladı

KALEM Farkıyla...

Can Gox 6.45 Kaybedenler Kulübü’nü salladı

Can Gox 6.45 Kaybedenler Kulübü’nü salladı

Açıldığından beri bir çok ünlü sanatçıyı ağırlayan 6.45 Kaybedenler Kulübü mekanı geçtiğimiz akşam Türk caz müziğine bambaşka bir yorum katan ve yaptığı müzik tarzı ile pek çok kişiye caz müziğini sevdiren Can Gox’u ağırladı. “Kaybedenler Kulübü” filmindeki müzikleriyle kendisine belli bir dinleyici kitlesi toplayan Gox, en güzel şarkılarını hayranları için seslendirdi. Mekanı ağzına kadar dolduran Can Gox hayranları sahne boyunca şarkıcıya eşlik edip alkış tuttular. Sahne sonunda seyirciye konuşma yapan Gox,”Bu gece aslında bize hizmet eden ve emek veren 6.45 personeline sonrasında Çanakkale’ye bu güzel yatırımı yapan 6.45 ailesine teşekkür ediyoruz. Senelerdir sahnedeyiz sanmayın bu kalabalık hep böyleydi. Biz 20 kişi, 30 kişiydik 50 kişi olduk, 100 kişi olduk kalabalığımız sizlerle arttı iyi ki varsınız iyi ki sizlerle birlikteyiz eyvallah teşekkür ediyoruz” diyerek en sevilen yorumlarından biri olan “haydar haydar” parçasıyla geceye veda etti.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST