Çanakkale Ahmet Alp için tek yürek oldu

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Ahmet Alp için tek yürek oldu

Çanakkale Ahmet Alp için tek yürek oldu

SMA Tip 1 hastası olan Ahmet Alp bebeğin tedavi kampanyasına destek olmak Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen gecede Çanakkaleliler, Ahmet Alp’e umut olmak için bir araya geldi.

Çağlar Kaynak Baskentbol Sahasında Ahmet Alp’in kampanyasına destek olmak amacı ile düzenlenen etkinliklere Belediye Başkan Vekili Süleyman Canpolat, Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay, Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda kentli katıldı.

Etkinlikler kapsamında ilk olarak sahne alan “Jargon” isimli müzik grubu şarkılarını Ahmet Alp’e umut olabilmek için seslendirirken, kentliler de şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti. Konserin ardından söz alan Başkan Vekili Canpolat, tüm kentlileri Çanakkale’nin tek SMA Tip 1 hastası olan Ahmet Alp’e destek olmaya çağırdı. Başkan Vekili Canpolat’ın konuşmasının ardından etkinlikler Çanakkale Belediyespor Jimnastik takımı gösterisi, Boğazgücü Engelliler Basketbol Takımı gösteri maçı ve Basketbol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen gösteri maçı ile gece boyunca devam etti.

Öte yandan etkinlik alanına kurulan standlarda görev alan gönüllüler de gece boyunca Ahmet Alp’in tedavisine katkı sunmak için etkinliğe katılan kentlilere kampanyaya destek olma çağrısında bulundu.

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST