Çanakkale Dardanelspor’dan şaşırtan karar

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Dardanelspor’dan şaşırtan karar

Çanakkale Dardanelspor’dan şaşırtan karar

Çanakkale Dardanelspor yönetimi alt yapılarda mücadele eden takımları yerel liglerden çekme kararı aldı. Dardanel Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen geçtiğimiz yıl yaptığı basın açıklamasında Dardanelspor için; “gençlere sahip çıkarak tesislerimizde onlara futbol oynama imkânını, eğitim imkânını ve diğer eğitimleri sosyal sorumluluk projesi gibi yapacağız” ifadelerini kullanmıştı…

Altyapısından çıkardığı futbolcularla Türkiye’ye damga vuran Çanakkale Dardanelspor, yönetim kurulunca alınan herkesi şaşırttı. Çanakkale Dardanelspor yönetimi, Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve İl Futbol Temsilciliğine U19, U17,U14 ve U13 liglerinde mücadele eden takımların ligden çekileceğini belirten dilekçe verdi. Dardanelspor altyapı kapsamında yerel liglerde sadece U16 takımıyla mücadele etmeye devam edecek.

Dardanel Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği basın açıklamasında, Çanakkale Dardanelspor’un geleceğine sosyal sorumluluk projesi olarak devam edeceğini ifade etmiş ve yaptığı konuşmada; “Biz özellikle gençlere, altyapı olarak tanımladığımız gruplara eskiden yaptığımız gibi, ama bu sefer sadece buraya odaklanarak Çanakkale’nin çevresinde, ilçelerimizde, komşu illerdeki futbolcu gençlere sahip çıkarak tesislerimizde onlara futbol oynama imkânını, eğitim imkânını ve diğer eğitimleri sosyal sorumluluk projesi gibi yapacağız. Gerek Çanakkale şehri, gerek taraftarlarımız gerek amigolarımız bizden kısa süre içerisinde üstün başarılar beklemesin” ifadelerini dile getirmişti.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST