Çanakkale ilk 10’daki yerini koruyor

KALEM Farkıyla...

Çanakkale ilk 10’daki yerini koruyor

Çanakkale ilk 10’daki yerini koruyor

Türkiye’de son açıklanan verilere göre son 24 saatte 214 bin 196 Kovid-19 testi yapıldı. 9 bin 586 kişinin testi pozitif çıkarken 52 kişi ise koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti. Öte yandan en az bir doz aşı uygulananların oranının en yüksek olduğu 10 il sırasıyla Muğla, Çanakkale, Kırklareli, Edirne, Balıkesir, Amasya, Eskişehir, Aydın, Tekirdağ ve İzmir oldu.

Açıklanan koroanvirüs tablosuna göre son 24 saatte 214 bin 196 Kovid-19 testi yapıldı. 9 bin 586 kişinin testi pozitif çıkarken 52 kişi hayatını kaybetti. En az bir doz aşı uygulananların oranının en yüksek olduğu 10 il sırasıyla Muğla, Çanakkale, Kırklareli, Edirne, Balıkesir, Amasya, Eskişehir, Aydın, Tekirdağ ve İzmir oldu.
En az bir doz aşı yapılanların oranının en az olduğu iller ise Bitlis, Şanlıurfa, Mardin, Siirt, Diyarbakır, Muş, Batman, Bingöl, Gümüşhane ve Iğdır olarak ifade edildi

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST