Çanakkale Lions’tan deprem bölgesine yardım

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Lions’tan deprem bölgesine yardım

Çanakkale Lions’tan deprem bölgesine yardım

Çanakkale Lions Kulübü Üyelerinden Öznur Doğangün İzmir’de gerçekleşen deprem sonrası yardımlarını deprem bölgesine gönderdiklerini belirtti.

Doğangün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “30 Ekim 2020 tarihinde özellikle İzmir şehrini trajik şekilde etkileyen depremden sonra, MD118 R Yönetim Çevresi Lionları ve Leoları ihtiyaç duyulan ve yetkililerce talep edilenlerin yanı sıra su, meyve suyu, süt, çorba, gıda, hijyenik malzemeler, çocuk bezi, maske, dezenfektan, kıyafet, yastık, battaniye, çocuklar için oyuncak, boyama malzemesi sağlamak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Pandemi sürecinde devam eden arama kurtarma çalışmaları süresince binlerce maske ve dezenfektan dağıtılmıştır. Depremin dördüncü gününde kurtarma çalışmaları hala devam ettiğinden, Lionlar ve Leolar, vatandaşların yanı sıra arama kurtarma ekiplerine de destek vermek için ellerinden geleni yapmaktadır. Paylaşımdan ziyade gece gündüz hizmete odaklandıklarından, elimize ulaşan fotoğrafların bir kısmını paylaşmayı arzu ediyoruz. 118R Yönetim Çevresi Lionlarına, Leolarına ve Genel Yönetmen Lion Esengül Erkan’a çok teşekkür ederiz. Ayrıca Türkiye genelindeki Lionların ve Leoların da bu değerli çalışmalara destek verdiklerini belirtmek isteriz” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST