“Çanakkale şehitlerin ebedi istirahatgahı gazilerimizin manevi evidir”

KALEM Farkıyla...

“Çanakkale şehitlerin ebedi istirahatgahı gazilerimizin manevi evidir”

“Çanakkale şehitlerin ebedi istirahatgahı gazilerimizin manevi evidir”

Çanakkale’de yapımı tamamlanan ‘Gazievi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ile birlikte gezen AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan; ”Çanakkale’mize de gazilerimize de hayırlı olsun inşallah” dedi.

4 bin 500 bin metrekare inşaat alanına sahip olan ve toplam 16 milyon liraya mal olan Gazievi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyareti sonrası bir konuşma yapan Bülent Turan,”72 milletten insanın çarpışmalarına tanık olmuş çok ender bir yer Çanakkale. Cumhuriyet’in ön sözü, tarihin dönüm noktası aziz bir şehir. Bu bilinçle geçtiğimiz yıl temelini attığımız 4.500 m2 inşaat alanına sahip Gazievi ve Rehabilitasyon Merkezi’mizin çalışmaları tamamlanmak üzere. Önümüzde ki aylarda açılışını hemşehrilerimizle beraber yapacağız. Toplam maliyeti 16 Milyon TL olan eşsiz proje 4’ü deniz manzaralı süit şekilde tasarlanmış 40 oda kapasiteli bir yerleşkeden oluşuyor. Terasında 125 metre kare harika bir restoranı olacak. Tüm gazilerimizi Çanakkale’mizde misafir etmek istiyoruz. Çanakkale’mize de gazilerimize de hayırlı olsun inşallah” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST