Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, görevli çalışanları ziyaret etti

KALEM Farkıyla...

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, görevli çalışanları ziyaret etti

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, görevli çalışanları ziyaret etti

Vali İlhami Aktaş, sokağa çıkma kısıtlamasında alınan tedbirler kapsamında, 112 Acil Çağrı Merkezini ve Kent Güvenlik Yönetim Merkezini ziyaret ederek denetimlerde bulundu.

İlk olarak 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret eden Vali İlhami Aktaş, 112 Acil Çağrı Merkezi çalışmaları hakkında Çağrı Merkezi Müdürü İbrahim Tarı ’dan bilgi aldı. Vali İlhami Aktaş, sokağa çıkma kısıtlamasında,112 Acil Çağrı Merkezinde vatandaşlarımızın hizmetinde çalışmalarına devam, tüm personele teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Ardından Kent Güvenlik Yönetim Merkezine geçen Vali İlhami Aktaş, sistemin çalışması ve işleyişi ile merkezde yürütülen çalışmalar hakkında İl Emniyet Müdür V. Alaattin Tekin’den ve yetkililerden bilgiler aldı. Yapılan bilgilendirmenin ardından Vali İlhami Aktaş, Kent Güvenlik Yönetim Merkezi personeline teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Koronavirüs salgından en kısa zamanda kurtulmamız için hep birlikte mücadele edilmesi gerektiğini ifade eden Vali İlhami Aktaş, alınan bütün tedbir ve önlemlerin vatandaşımızın sağlığı için olduğunu belirtti. 112 Acil Çağrı Merkezi denetimleri sonrasında Vali İlhami Aktaş, AFAD yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu. Yeni AFAD hizmet binasında devam eden çalışmalar hakkında İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim Tarı’ dan bilgi alan Vali İlhami AKTAŞ, “Yeni AFAD hizmet binamız en kısa sürede tamamlanarak vatandaşlarımıza hizmet veremeye başlayacaktır. Çanakkale’mize hayırlı olsun.” dedi.
Yapılan denetim ve incelemelerde Vali İlhami Aktaş’a, Vali Yardımcısı – İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan ve İl Emniyet Müdür V. Alaattin Tekin eşlik etti.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST