Çanakkale ve Yunanistan arasındaki ticaret masaya yatırıldı

KALEM Farkıyla...

Çanakkale ve Yunanistan arasındaki ticaret masaya yatırıldı

Çanakkale ve Yunanistan arasındaki ticaret masaya yatırıldı

Çanakkale TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman, Sayman Üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ahmet Çelik, Akın Yalman, Ayşe Önen Özoğuz, Berkin Karaca, Deniz Tennioğlu ve Proje Uzmanı Gökhan Doğru Selanik Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

Ziyarette Emmanouil Vlachogiannis, Oda İstatistikler, Çalışmalar ve Araştırmalar Müdür Yardımcısı Antonios Boumpoulas ve Oda Kurs ve Eğitimler Danışmanı Theodoros Axilithiotis hazır bulunurken Çanakkale TSO Yönetim Kurulu Üyelerine; Selanik Ticaret Ataşesi Ahmet Erdoğan ve Ataşelik Uzmanı Süha Haliloğlu eşlik etti. Ziyarette Çanakkale ve Yunanistan’ın potansiyel ticaret ilişkileri görüşüldü.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST