Çanakkale’de “Latin Rüzgârı” Esti (Video)

KALEM Farkıyla...

Çanakkale’de “Latin Rüzgârı” Esti (Video)

Çanakkale’de “Latin Rüzgârı” Esti (Video)

Çanakkale’de Latin Dansı tutkunları Triart Akademi’nin hocalarından Erim Keklikoğlu’nun organizasyonunu yaptığı dans gecesinde bir araya geldiler.

Çanakkale’de uzun yıllardır büyük ilgi gören Latin Dansları tutkunları Triart Akademi’nin hocalarından Erim Keklikoğlu’nun organizasyonunu yaptığı dans gecesinde bir araya geldiler. Ücretsiz bir şekilde düzenlenen geceye katılım oldukça yoğun olurken; dans tutkunları birbirinden güzel Salsa ve Bachata müzikleri ile düzenlenen Dans Gecesinin tadını çıkarttılar.


Triart Akademi’nin hocalarından Erim Keklikoğlu geceye katılımın yüksek olmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Çanakkalelilerin geçmişten günümüze Latin Danslarına yoğun ilgisi olmuştur. Dans tutkunlarının buluşup dans edebileceği, sosyalleşebileceği daha fazla organizasyon olmasına inandığımızdan dolayı böyle bir geceyi düzenledik. Gecemize katılım beklediğimizden de yoğun oldu. Bu yoğunluğun karşılığında her hafta Cuma geceleri saat 21,30 – 00,00 saatleri arasında Dans Gecelerini düzenlemeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST