Çanakkale’de son toplantısını yaptı

KALEM Farkıyla...

Çanakkale’de son toplantısını yaptı

Çanakkale’de son toplantısını yaptı

09.12.2015 tarihinde Bölge Müdürü olarak göreve başlayan Refik Ulusoy, Tarım ve Orman Bakanlığının oluru ile, 4 yıla yakın yürüttüğü Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü görevinden; Isparta Orman Bölge Müdürlüğüne Bölge Müdürü olarak atandı.

Bölge Müdürü Refik Ulusoy; Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda birim amirleri ile düzenlenen istişare, değerlendirme ve vedalaşma toplantısında yaptığı konuşmada: “İnsana saygı işine saygı prensibi içerisinde, tüm personelimizle özverili bir şekilde çalışarak, tesisler, ormancılık faaliyetleri ve orman yangınları konusunda çok başarılı işler yaptık. Bazen sıkıntılı, bazen de çok güzel günler geçirdik. Mesai arkadaşlarımla birlikte çalıştığımız bu dönemde, işlerin doğru, düzgün ve zamanında yapılmasından başka bir beklentim olmadı. Hiçbir çalışma arkadaşıma şahsi bir kırgınlığım yoktur. Bu vesile ile tüm personelimize gönülden teşekkür ediyorum. Bu çalışmalarımızda bizlerden desteğini esirgemeyen, başta Çanakkale Valimiz Orhan Tavlı’ya, siyasi erkâna, tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, basın mensuplarına, sivil toplum örgütlerine, muhtarlarımıza, kooperatif başkanlarımıza ve Çanakkale halkına teşekkürlerimi iletiyor, görevimi devrettiğim mesai arkadaşım Enver Demirci ve çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum” dedi.Veda konuşması ardından toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST