Çanakkale’de taksi ücretlerine zam

KALEM Farkıyla...

Çanakkale’de taksi ücretlerine zam

Çanakkale’de taksi ücretlerine zam

Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Demir Çanakkale’de taksi ücretlerine zam geldiğini açıkladı.
Üst üst gelen zamlar sonrası bir zam da taksi ücretlerine geldi. Çanakkale Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Demir aşağı yukarı iki günde bir zam geldiğini belirterek yeni tarifeleri şöyle açıkladı, “Biz de 2018’den beri zam yapmamıştık. Açılış 5 TL’ydi. Bir yıl önce kısa mesafeye 15 TL zam yapmıştık. Öbür açılışlara zam yapmamıştık. Son gelen zamlarla birlikte, bu zamlar tabi sadece akaryakıt zammı ile bitmiyor; lastiğe geliyor, yağa geliyor, parçasına geliyor. Yeni bir güncelleme yaptık. 6 TL açılış, 4 TL yürür olanı 5,5 TL yaptık. Kısa mesafe 2 km’ye kadar 17 TL oldu” ifadelerini kullandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST