Çanakkale’deki HAARP gemisi protesto edilecek

KALEM Farkıyla...

Çanakkale’deki HAARP gemisi protesto edilecek

Çanakkale’deki HAARP gemisi protesto edilecek

Milli Yüzücü Alper Sunaçoğlu, Çanakkale açıklarına demir atan ABD’nin HAARP gemisini protesto edecek. Radyo elektronik vericisi kısa adıyla “HAARP” deprem yaratabiliyor, yağış yağdırabiliyor ve klitleler üzerinde psikolojik etkilerde bulunabiliyor.

Milli Rekortmen sporcu Alper Sunaçoğlu, ekibiyle birlikte Çanakkale açıklarına demir atmış olan HAARP gemisini protesto etmeye hazırlandıklarını duyurdu. “Sismik Araştırma gemisi olarak kamufle edilen Sismik Savaş / Haarp gemisi Yunanistan açıklarından İzmir ve Çanakkale açıklarına gelmiş Çanakkale ve İzmir arasında demir atmış olduğu bilgisine ulaştık” diyen Sunaçoğlu açıklamasının devamında şunları söyledi; “Bu platform ile ülkemiz üzerinde sismik saldırılara başlanmıştır. Dün İstanbul ve çevresindeki deprem sadece bir denemedir. Yayılan frekanslar ile virüsün yayılımı da kontrol edilebileceği bilinmektedir. Ege ve Marmara’daki vatandaşlarımızın deprem ,salgın ,Sel ve gece derinden ve sanki yerin altından gelen bir uğultu sesine ve yine gökyüzünde oluşabilecek tuhaf görüntülere karşı dikkatli olmasını tebdirli olup korkuya kapılmamaları gerektiğini belirtmek isterim. HAARP Gemisi faaliyetlerini protesto etmek üzere 21 Nisan 2020 gününden itibaren bir gece ansızın Ege Denizinden denize girerek Platformun olduğu bölgeye yüzerek geçecek ve Platforma çıkarak tüm dünya milletlerinin ortak tepki oluşturmasına farkındalık eylemi yapma kararı almış bulunuyoruz . Artık savaşlar tank top tüfekle olmuyor. Bu platform ülkemiz için de bölge ülkeleri ve komşu ülkeler için de çok ciddi tehlike arz etmektedir. Eylemimiz başlangıç yeri bizde saklıdır. Akp Hükümeti milletimize HAARP platformu hakkında açıklama yapmak zorundadır. Bu platformun yıkıcı ve öldürücü etkilerine karşılık Türk Ordusu tedbir almış mıdır yoksa sadece izleyiciler mi bunu milletimize açıklamak zorundadırlar… HAARP gemisinin ülkemiz üzerinde yakıcı yıkıcı ve öldürücü saldırılarını protesto etmek için yapacağımız bu eyleme Siyasi parti ve görüş ayrımı göstermeksizin tüm kesimlerin destek olmasını özellikle basın mensubu dostlarımızın hassasiyet ve desteğini istirham ederiz “21.Nisan.2020 gününden itibaren bir gece ansızın Ege Denizinden denize girerek Platformun olduğu bölgeye yüzerek geçecek ve Platforma çıkarak tüm dünya milletlerinin ortak tepki oluşturması için farkındalık eylemi yapma kararı almış bulunuyoruz.” açıklaması yaptı.

HAARP nedir?
Radyo elektronik vericisi kısa adıyla “HAARP” araştırma istasyonu, 1997 yılında devreye girdi. Sırp bilimadamı Nikola Tesla’nın teorilerinin hayata geçirildiği istasyon 3.5 megavat gücünde ve 10 MgHz boyundaki dalgaları iyonesfere gönderiyor. Belirli bir alan üzerinde güneşten bin misli daha kuvvetli enerji gönderebilme özelliği taşıyor. Uzmanlara göre, bu yapay ışınların yeryüzünden 600 km. yüksekte yansıtılarak dünyanın herhangi bir bölgesine yönlendirilmesi durumunda HAARP, bölgede mikrodalga fırın etkisi yaratıyor. HAARP, deprem yaratabiliyor, yağış yağdırabiliyor ve klitleler üzerinde psikolojik etkilerde bulunabiliyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST